6 uwag do wpisu “W poszukiwaniu…

 1. Dawrweszte, zabawne:-)

  Wiem że Ty jesteś sceptyczy, pamiętam taki Twój tekst z salonu. Ale sam powiedz, cud poczęcia na ten przykład, kto by to tak obmyślił? (oprócz tych przyjemności, które są przy okazji)no kto, Sławomir Sierakowski?

  pozdro:-)))))

 2. Dzięki 🙂

  Jestem sceptyczny, bardzo nawet. I powiem Ci, że przy cudzie narodziłem ostatnio miałem dwukrotnie na przestrzeni dwóch lat uczestniczyć i w niczym to mojego podejścia nie zmieniło. Coż może mieć do tego Sławek Sierakowski? Logistycznie nic, ale ja tu planu nie widzę po prostu.

  pzdr 🙂

 3. No jeszcze tego brakowało, że Sławek Sierakowski miał jakiś wpływ na cud poczęcia:-) że o jakimś planie nie wspomnę. No ale już na inne sprawy związane z tym poczęciem już Sławek mieć chce. To miałam na myśli.

  Każdy sam musi do odkrywania tego planu dążyć, dochodzić ciężko o tym gadać w necie. Zresztą pewnie to kwestia wychowania trochę, no ale oczywiście nie zawsze.

  pozdro

 4. TO nie jest kwestia wychowania, mówię to z pełną świadomością. U mnie poszło w drugą stronę. To jest kwestia zupełnie indywidualna. Mówię oczywiście o sobie.

  Pozdr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s