Projekt recenzja

Ten post jest niejako wpowadzeniem do pewnej zabawy. Oto ja, Bojadżijew oraz Wmichael będziemy prowadzić na bloga pewną zorganizowaną akcję. Zabawa polega na recenzowaniu tych samych płyt. Reguły są takie: najpierw jeden z nas podrzuca jakiś album do posłuchania i zrecenzowania dwóm pozostałym. Czas na posłuchanie i napisanie recenzji wynosi 2 tygodnie. Z tym, że recenzję piszę każdy czyli cała trójka. Recenzje ukazują się mniej więcej w tym samym czasie, a więc ostatniego dnia deadline’u. Żeby było fajnie poczytać. Recenzje będą oceniane w skali od 1 do 5 z połówkami. Po upływie dwóch tygodni następny bloger podaje płytę do posłuchania, potem po kolejnych dwóch tygodniach następny i tak do znudzenia i odwołania gry. W kwestii doboru płyt panuje absolutna dowolność, you are free to choose, można nowości, można starocie, byleby nie działać sobie na złość, nie będą tłumaczył o co biega, to chyba w miarę jasne, trochę znamy swoje gusta.

Zabawa zaczyna się od mojej propozycji, to The Melvins – Bride Screamed Murder. Deadline w najbliższą niedzielę, wieczorkiem. Sam średnio lubię pisać recenzje, unikam tego, bo jeśli mam ochotę napisać, to zazwyczaj pozytywną, a tu trzeba będzie ciąć równo z glebą ;P Nie lubię też oceniania, ale te oceny to mój pomysł, głównie po to, by łatwiej te nasze recki było porównać. O to tu głównie chodzi.

Trochę obawiam się ciężkich dźwięków z jakimi przyjdzie mi się pewnie zmierzyć znając upodobania Bojadżijewa i Wmichaela, ale cóż począć, damy radę.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Projekt recenzja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s