Ewolucja móżdżku Pana Redaktora sportowego

Krzysztof Stanowski, redaktor portalu Weszło, dziennikarz sportowy. Pan redaktor jakiś czas temu wypalił na fejsbuku, że już ma 32 lata i jest w „wieku średnim”, więc teraz juz wie, że wojna była przecież tak niedawno. Wczoraj, prawda panie Krzysiu? Ten „wiek średni” i ta zadziwiająca mądrość, do której Pan Redaktor Krzysztof dochodził przez 32 lata, to jest dokładnie mądrość 8 letniego chłopca, który bawi sie w wojnę na podwórku. Oczywiście nikt nie chce byc Niemcem ani Ruskiem bo:

20140714-205553.jpg

wiedzą to wszystkie dzieci. I w ogóle ci źli Niemcy złodzieje i skurwysyny, w dodatku:

20140714-205706.jpg

Cóż, widać pan Redaktor Krzysztof zapewne nie wie co znajduje sie choćby British Museum, ale co tam. W Polsce wystarczy osiągnąć „wiek średni” i mądrość spływa na człowieka sama. Aha, i jeszcze spłodzić syna bo to daje mądrość taką, że mozna juz gadać co ślina na jezyk przyniesie. Możecie mi wierzyć na słowo.

Takich kwiatków u Pana Redaktora jest mnóstwo. Aż z ciekawości wszedłem na jego portal. Okazuje sie, ze pisze tam drugi niezwykle mądry redaktor, mianowicie Paweł Zarzeczny. Towarzystwo w istocie znakomite. Dwóch meneli spod spożywczaka. Bo futbol jest przecież po to, żeby żywić uprzedzenia. I jeszcze w te uprzedzenia brnąć z wiekiem. I jeszcze sie tym chwalić. Publicznie. Na poważnie. Kurwa, to jest jakieś przedszkole, a nie normalne media.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Ewolucja móżdżku Pana Redaktora sportowego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s